Toppery na tort weselny
reklama

Ślub jest niezwykle ważnym dniem w życiu Państwa Młodych. Wobec tego zależy im, aby stał on się wyjatkowy i niepowtarzalny. Dbają o każdy szczegół- menu, atrakcje, muzyka oraz starają się, aby dekoracja była odpowiednio dograna do stylu wesela. No właśnie, wystrój wnętrza kościoła i sali jest równie ważny jak ozdobienie tortu. I tutaj taką wisieńką na torcie okazuje się być topper (cake topper) na tort. Co do rodzaju topperów (pikerów) na tort weselny możemy przyrzec, że jest ich mnóstwo, ale należy wybrać taki, który sprosta każdym wymaganiom, oprócz tego, że możliwe jest kupienie gotowego pikera na tort, to na dodatek możemy zaprojektować swój własny, który zostanie zrealizowany na nasze indywidualne zamówienie.

Toppery na tort ślubny – ozdobne litery i cyfry

Toppery na tort to nic innego jak laserowo wycinane cyfry, litery lub całe wyrazy. Cake toppery zyskują coraz więcej zainteresowania wśród Młodych, gdyż są bezpieczne- nie trzeba ich odpalać, pięknie się prezentują, można je wykorzystać kilkakrotnie, a opócz tego ich cena jest niewielka.

Toppery w zależności od producenta, wykonane są z akrylu, drewna, styropianu lub z porządnego papieru, a raczej kartonu, które utrzymują się na specjalnych wykałaczkach wbijanych do ciasta weselnego.

Toppery na tort ślubny - ozdobne litery i cyfry

Cake toppery zamiast sztucznych ogni i świeczek na torcie weselnym

Zwyczajowe świeczki i sztuczne ognie odchodzą z mody, po pierwsze nie są praktyczne, gdyż efekt jest tylko na chwilę, a poza tym mogą okazać się niebezpieczne, a po drugie odpałki po nich lub wosk mogą wylądować na torcie. Toppery coraz częściej są wybierane jako ozdoba na tort. Chociażby dlatego, że są bezpieczne i pięknie się prezentują, a po zakończonej imprezie weselnej pozostaje nam niezwykła pamiątka. W niektórych przypadkach (w zależności od napisu) można je wykorzystać kilkakrotnie.

Wyjątkowe pikery na tort weselny

Przy wyborze cake toppera warto już wiedzieć z ilu pięter będzie składał się tort i jakie będzie miał średnice. Po to, by dopasować rozmiar czcionki do proporcji tortu weselnego. W przypadku jeśli tort posiada wiele ozdób w postaci kwiatów czy owoców zalecany jest wybór większego napisu.

Topper na tort ślubny- jaki napis wybrać?

Wybierając topper na tort jako ozdobę możemy skorzystać z gotowych projektów- napisów w języku angielskim typu „love”, mr&mrs„, „together forever„, „me&you„, „happily ever after„, „lovely day„, „just married„, „only you„, albo też w języku polskim na przykład: „miłość jest słodka„, „najlepsze przed nami„, „na zawsze razem„, „Młoda Para„, „Ja i Ty„, „kocham Cię„… Opcji jest całe grono.

Topper jako figurka na tort weselny

Cake toppery to nie tylko napisy, ale także figurki, które umożliwiają pokazanie Pary Młodej w urozmaiconych okolicznościach. Dzięki nim mamy możliwość przedstawienia historii naszego związku. Figurki na tort ślubny mogą mieć charakter zabawny jak i gustowny. Jesteśmy przekonani, że goście weselni będą zachwyceni Waszą kreatywnością.

Spersonalizowany topper na tort ślubny

W zależności od wymagań Pary Młodej, jest możliwość zamówienia specjalnego toppera zawierającego na przykład inicjały Nowożeńców, ich imiona, bądź po prostu pierwsze litery ich imion. Można też pokusić się o datę ślubu lub nazwisko na przykład „Pani i Pan Kowalscy”.

Spersonalizowany topper na tort ślubny

Toppery/ Pikery na tort ślubny mają wiele zalet przez co zyskują na popularności w coraz większym gronie Nowożeńców.

My jesteśmy zachwyceni tym pomysłem, a Wy?

reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj