Biały dywan do ślubu na Śląsku

0
2686

Chciałabyś, aby Tego Dnia wszystko było idealne, perfekcyjne, dokładnie takie, jak to sobie wymarzyłaś (?). Wstajesz, na Twojej twarzy pojawia się uśmiech. Przymykasz oczy i szczęście dosłownie rozpiera Ci klatkę piersiową. To już dziś! Podchodzisz do okna, wyglądasz przez nie, a tam promienie słońca opadają na cały świat wokół. Poranek jest ciepły i przyjemny. Czujesz dosłownie te przyjemne dreszcze skaczące po plecach, a które oznaczają błogie podekscytowanie. Obracasz się i spoglądasz wprost na suknię ślubną. Czeka na Ciebie, dosłownie nie może doczekać się, abyś za kilka godzin włożyła ją na siebie. Teraz zdajesz sobie sprawę, że troska o każdy najdrobniejszy detal związany ze stworzeniem niepowtarzalnego i stylowego tła dla ceremonii Zaślubin i Wesela, były warte zachodu.

Poczuj się w Tym Dniu niczym najprawdziwsza księżniczka stąpająca po białym dywanie obsypanym płatkami róż

Przez długi czas szukałaś szczególnej dekoracji, która wprowadziłaby w mury kościoła podniosły i uroczysty charakter?

Od wielu miesięcy rozmyślałaś o czymś, co sprawi, że Twoje wejście na ceremonię Zaślubin będzie wyjęte wprost z bajki?

A co, jeśli istnieje taka rzecz…?

Zaślubiny Marzeń

Ślub to niepowtarzalna chwila w życiu każdej Młodej Pary. Trudno szukać porównania emocji towarzyszących Temu Dniu z czymkolwiek innym. Można ten moment przeżyć raz i nigdy się nie powtórzy. Zakochani pragną więc stworzyć go tak, aby był idealny, perfekcyjnie przygotowany… i pachniał miłością.

Każdy ma swoje wyobrażenie, jak to wszystko ma wyglądać. Niektóre osoby mają rozplanowaną całą uroczystość „od A do Z”. Inni wiedzą, czego nie chcą. Ktoś trzeci zwyczajnie nie ma czasu na techniczne przygotowania spraw i od razu szuka pomocy profesjonalnej dekoratorki i florystki.

Nadaj charakteru Tej Chwili

Najważniejsze w każdym przypadku to wymyślenie motywu przewodniego Ślubu, tak, aby nadać oprawie tej ceremonii szczególnego charakteru. Wszędzie sprawdzi się klasyka, która niezależnie od czasu i miejsca jest synonimem gustu i klasy. Poza tym łatwo „dopasowuje się” do różnych wnętrz. Dla świeżości warto pomyśleć o jakimś nowoczesnym detalu, takim, który powie gościom, że wiemy, co aktualnie piszczy w trawie – podpowiada Firma Floraj Justyny Muszyńskiej.

Profesjonalistka trzymająca rękę na pulsie

Coraz częściej coraz więcej z nas decyduje się na zatrudnienie profesjonalnej dekoratorki i florystyki, która nie tyle, zrobi zawsze wszystko za nas – nie każdy sobie tego też życzy – ile będzie głosem rozsądku, fantazji i perfekcjonizmu. Pomoże zachować równowagę i stworzyć stylową ceremonię.

Dla większości Młodych dopięcie wszystkiego na ostatni guzik to kwestia priorytetowa.

Wiele par boi się sytuacji wyjętej z sennego koszmaru… w wazonach widać zwiędnięte kwiaty, dekoracje są w złym kolorze czy łuk ślubny, który miał się znaleźć jako dekoracja tuż przy ołtarzu głównym, nie dojechał na czas na miejsce ceremonii…

Każdy, kto szuka wsparcia zawodowca powinien kierować się opiniami klientów – nie ma lepszej reklamy niż wyłącznie pozytywne komentarze. Warto zajrzeć na stronę internetową firmy Floraj Justyna Muszyńska, podejrzeć portfolio – dzięki temu mamy okazję spojrzeć na prace dekoratorki i florystyki oraz zobaczyć czy to, co do tej pory tworzyła odznacza się jakością, klasą samą w sobie, kreatywnością i fantazją.

Dywan pod stopy Panny Młodej

Najprawdopodobniej większość z nas przynajmniej raz w życiu miała okazje obejrzeć bajkę lub jakąś superprodukcję hollywoodzką o wielkiej miłości. Zazwyczaj scenariusze tych opowieści przebiegają dość podobnie. Jest zwyczajna dziewczyna, zakochuje się w księciu. Po przezwyciężeniu licznych trudności i ominięciu przysłowiowych kłód rzucanych im pod nogi przez los wreszcie dochodzi do momentu, w którym następuje słynny happy end.

Otwierają się drzwi kościoła, pojawia się w nich piękna Panna Młoda w oszałamiającej białej sukni ślubnej. Z organów zaczyna sączyć się wspaniała muzyka. Kobieta rusza do ołtarza.

Jej postać i kreacja wybrana na Ten Dzień jeszcze mocniej wyeksponowane są w przestrzeni świątyni za sprawą pewnego detalu – wspaniałego ślubnego białego dywanu – który nadaje tej chwili podniosłego i uroczystego tonu.

A przy okazji sprawi on, że kobieta – nasza Panna Młoda – stąpając po nim poczuje się niczym najprawdziwsza księżniczka. Każda z nas w Tym Dniu powinna się właśnie tak czuć – wyjątkowo.

Stwórz swoją bajkową scenerię. Jeśli to Twoje marzenie, także i Ty niczym najprawdziwsza księżniczka możesz iść do ołtarza po przepięknym białym ślubnym dywanie.

reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj