Idealny plener
reklama

Emocje związane z tym wielkim dniem już nieco opadły. Przed Wami jeszcze jedno wyzwanie – ślubna sesja plenerowa. W głowie pojawia się wiele pytań – jakie miejsce będzie odpowiednie? Co zrobić żeby zdjęcia wyszły naturalnie? Czy zabrać ze sobą jakieś rekwizyty? Postaramy się na nie odpowiedzieć i dać Wam kilka wskazówek, na co najlepiej zwrócić uwagę.

Po pierwsze – wybór fotografa

Już przed ślubem z pewnością trafiliście na odpowiednią osobę, teraz wystarczy dogadać z nią szczegóły. Najczęściej Młode Pary mają problem z wyborem odpowiedniej lokalizacji. Fotografkamilspolnicki.pl z pewnością pomoże Wam wybrać właściwe miejsce. W związku z wieloletnim doświadczeniem zna wiele pięknych zakątków w Lublinie i nie tylko. Jego znakiem rozpoznawczym są zdjęcia w filmowym stylu, lekko przygaszone kolory i niebanalne kadry. Zawsze stara się stworzyć oryginalny scenariusz sesji, możecie więc być pewni, że Wasze fotografie będą piękne i niepowtarzalne.

Po drugie – lokalizacja

Jeśli macie już upatrzone miejsce, upewnijcie się, że zrobienie zdjęć akurat tam jest możliwe. Przykładowo, jeśli ostatnio padało, sesja na polu rzepakowym odpada. Być może zabytkowe miejsce, które wybraliście już jakiś czas temu obecnie przechodzi renowacje i wstęp w jego okolice jest zabroniony? Żeby uniknąć takich niespodzianek, sprawdźcie to wcześniej i przygotujcie sobie „plan B”. Zdjęcia ślubne mogą być doskonałą okazją, do pokazania Waszej historii, możecie więc wybrać lokalizację związaną z pierwszą randką, oświadczynami, czy po prostu taką która najbardziej kojarzy się z Waszym związkiem.

Po trzecie – nie warto udawać

Najlepiej by zdjęcia oddawały Waszą indywidualność. Dlatego zastanówcie się co chcielibyście pokazać. Jeśli Waszą pasją są piesze wycieczki po lesie, może warto wybrać właśnie to miejsce. Uwielbiacie jeździć na rowerach – zabierzcie je ze sobą! Będą doskonałym uzupełnieniem sesji. Możecie wybrać całe mnóstwo gadżetów i dodatków, które najlepiej do Was pasują. Pamiętajcie tylko, żeby nie przesadzić.

Po czwarte – przygotujcie się

Sesja może potrwać kilka godzin, dlatego najlepiej będzie wcześniej coś zjeść. Nie zapomnijcie zaopatrzyć się w wodę. Warto wziąć też ze sobą kilka drobnych kosmetyków, na przykład: puder, który może przydać się nie tylko Pani Młodej.
Już wiecie jak przygotować się na sesję plenerową. Najważniejszą rzeczą, jaką koniecznie musicie zabrać jest… dobry humor! Dzięki niemu Wasze zdjęcia, niezależnie od miejsca i pory wyjdą znakomicie.

reklama

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj