Pomysł na sukienki dla druhen – ten sam kolor, inny krój

0
3880
Sukienki dla druchny
reklama

Ślub to jedno z tych wydarzeń w życiu, o którym chce się powiedzieć, że było perfekcyjne. Panny młode zwykle chcą, by wszystko działo się tak, jak sobie wymarzyły. I chodzi tu nie tylko o organizację szczegółów przebiegu uroczystości: perfekcyjnego miejsca, doboru muzyki, odpowiedniego menu. Planowane są również stroje druhen i drużby.

Zdjęcia ze ślubu i wesela ogląda się latami. Są rozdawane rodzinie i znajomym, często z podziękowaniem za uczestnictwo. Zawsze przypominają nam nastrój, ekscytację i emocje towarzyszące uroczystości. To również dowód na to, jak udało nam się zorganizować uroczystość. Do polskich tradycji coraz częściej przyjmują się zwyczaje zza oceanu, promowane przez filmy i relacje ze ślubów gwiazd showbiznesu i arystokracji. Polki też chcą mieć śluby jak ze snu, wystawne przyjęcia i wspaniałą podróż poślubną. Stąd coraz częściej ceremonia odbywa się w plenerze, podobnie jak wesele, a parę młodą oblega iście królewski orszak ślubny.

Druhny do zaplanowania

Jednym ze zwyczajów zza oceanu są druhny. W Polsce przez lata najważniejszą rolę po pannie młodej odgrywała świadkowa, teraz coraz częściej panna młoda decyduje się na orszak z druhen. Zbiera zatem swoje przyjaciółki i wspólnie realizują wizję panny młodej o perfekcyjnym ślubie. Nie trzeba dodawać, jak wiele zależy od nastawienia wybranych druhen. Jeśli rzeczywiście są przyjaciółkami panny młodej z pewnością podejmą się drobnych wyzwań, takich jak na przykład dopasowanie się kolorami lub choć odcieniami sukien. – By rzeczywiście każda druhna miała piękną sukienkę i to w kroju dopasowanym indywidualnie do figury polecamy wspólne wizyty w kilku salonach z modą ślubną – wyjaśnia Katarzyna Meller, właścicielka salonu sukien wizytowych. Na pewno po wpisaniu w wyszukiwarkę hasła „sukienki warszawa” wyskoczy mnóstwo rekordów. Proponujemy wybrać kilka, najlepiej zlokalizowanych w bliskiej odległości od siebie i zarezerwować sobie kilka godzin na wspólne przymierzanie.

Sukienki w Warszawie

Eleganckie sukienki w Warszawie nie jest trudno znaleźć, ale jak zrobić, by znaleźć sukienki w jednym kolorze i dopasować je do kilku różnych typów sylwetek. Są miejsca, gdzie kilka sklepów ślubnych znajduje się w niedalekiej odległości. Przykładowo w nowo otwartym centrum MODO Domy Mody można przejrzeć ofertę najrozmaitszych firm z eleganckimi kreacjami wieczorowymi i ślubnymi z całej Polski. Można również w ramach wieczoru panieńskiego wybrać się do projektantki, która nie dość, że zasugeruje odpowiednią kolorystykę, to jeszcze dla każdej z pań dobierze najlepszy krój, który podkreśli walory sylwetki, a schowa niedociągnięcia. Jest to opcja najdroższa, ale nie niemożliwa. Projektantka wcale nie musi kosztować wiele, a przy szyciu większej ilości sukienek, zawsze można negocjować lepszą cenę.

Jeśli jednak nie zdecydujecie się na jednakową kolorystykę stroju to może warto pokusić się o wybór jednego wspólnego elementu stylizacji. Kotylionu, kwiatowej przypinki we włosach, kapelusza, poszetki w żakiecie.

Z pewnością najtrafniejsze decyzje podejmiecie po wspólnym przymierzaniu. Nie zapomnijcie zatem zaplanować oprócz wspólnego przymierzania również babski wypad na miasto tuż po. Oczywiście razem z panną młodą, by obgadać plan jej perfekcyjnej uroczystości.

reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj