reklama

Wyjątkowa oprawa ślubna – zaufaj rękodziełu

Śluby i wesela to jedne z najważniejszych uroczystości w życiu każdego człowieka. Uroczystości tej towarzyszy w Polsce bardzo doniosła atmosfera, którą budują zarówno Młodzi Państwo jak i wszyscy zaproszeni goście. W ostatnich latach bardzo popularne stało się przeprowadzanie imprez weselnych nie tylko z przewodnim akcentem kolorystycznym, ale również wybranym motywem przewodnim.

Ręcznie robione ozdoby weselne sprawiają, iż uroczystość na długie lata zapada w pamięć wszystkich weselników. W dzisiejszych czasach możliwe jest zamówienie wykonanych według własnego pomysłu całych zestawów akcesoriów ślubnych od zaproszeń ślubnych, przez winietki na podziękowania dla gości kończąc.

Spójne kompozycje weselne

Wyjątkowo dostojnie wyglądają dekoracje ślubne wykonane metodą scrapbookingu. Inspiracji możemy szukać dosłownie wszędzie – ulubione kwiaty, zespół muzyczny czy ciekawe hobby – ogranicza Was tylko Wasza wyobraźnia. Wprawny rękodzielnik korzystając z Waszego pomysłu oraz swoich umiejętności i dostępnych elementów stworzy niezapomniane elementy ślubnej dekoracji.

Odchodzimy w chwili obecnej również od najbardziej prozaicznych podziękowań dla rodziców w postaci ciętych kwiatów oraz dyplomów. Hitem obecnego sezonu są exploding boxy, które pozwalają na zamknięcie zdjęć, słów i drobnego upominku w przestrzennej formie. Uniwersalność i nieszablonowość, którą zapewniają ręcznie wykonane podziękowania dla rodziców sprawi, iż na ich twarzach pojawi się szczery uśmiech.

Kartki weselne handmade – pamiątka na całe życie

Niezmiennie najpopularniejszym prezentem ślubnym, który od gości otrzymują Państwo Młodzi są pieniądze. Biorąc pod uwagę fakt, iż przed osobami zakładającymi rodzinę pojawiają się nowe finansowe wyzwania, a sama organizacja przyjęcia ślubnego nie należy do małych wydatków jest to zrozumiałe. Bardzo często nie przywiązujemy jednak większej wagi do wręczanej dodatkowo kartki weselnej i decydujemy się na pierwszą zobaczoną kartkę z popularnej sieciówki. Tutaj warto jednak podejść do tematu w odmienny sposób i zdecydować się na zamówienie ręcznie wykonanej kartki ślubnej  – dzięki właściwie nieograniczonym możliwością personalizacji możecie zamówić w atrakcyjnej cenie kartkę, która będzie nawiązywała do ważnych wydarzeń związanych z Parą Młodą lub ich zainteresowań. Idealnym miejscem do znalezienia cudownych kartek jest internetowa galeria rękodzieła Artillo.pl. Taki wybór sprawi, iż kartka ślubna wyróżni się na tle pozostałych otrzymanych upominków i sprawdzi się idealnie jako wieloletnia pamiątka będąca częścią weselnego albumu.

reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj