Podziękowania dla rodziców
reklama

Dzień ślubu to nie tylko niezapomniane wrażenia dla Pary Młodej, ale także dla ich rodziców. Wdzięcznym gestem ze strony Państwa Młodych są podziękowania dla rodziców za trud włożony w wychowanie, a także za pomoc w organizacji ślubu i wesela.

Podziękowania dla rodziców – kiedy?

Oficjalne podziękowania mogą być w dowolnej chwili wesela, ale zwykle mają miejsce po pierwszym tańcu, torcie bądź po oczepinach.

Piosenki na podziękowania dla rodziców

W danej chwili towarzyszą silne emocje, a także łzy wzruszenia i szczęścia. Młodzi zwięźle przemawiają za co chcieliby podziękować rodzicom, a następnie dedykują im piosenkę.

 • „Cudownych rodziców mam” – Urszuli Sipińskiej?

Niekoniecznie! Istnieje wiele innych pięknych i wzruszających piosenek oto nasze propozycje:

 • „Dziękuję rodzicom” – Zespół JACK
 • „ Kochani moi rodzice” – Bernadeta Kowalska
 • „Walc dla rodziców” – Bayer Full
 • „Radość najpiękniejszych lat” – Anna Jantar
 • „Tylko Wy rodzice” – Bajery
 • „Podziękowania dla rodziców” – Cliver
 • „To dzięki Wam” – Preludium
 • „Rodzice” – Kumpliki
 • „Kochani rodzice” – Dwa Kamraty
 • „Życzenia z całego serca” – Skaldowie
 • „Najlepsze pozostanie” – De Mono

Słowa wdzięczności dla rodziców – teksty

Nowożeńcy dziękując rodzicom wręczają im kwiaty, kosze słodkości lub inne prezenty, a do tego wygłaszają za co chcieliby podziękować, albo wręczają własnoręcznie robioną kartkę z życzeniami. Jeśli nie mamy pomysłu na własne życzenia, poniżej przedstawiamy kilka podziękowań zaadresowanych do rodziców:

Dziękuję Ci Mamo… za Twoje rady przez te wszystkie lata, za czułość i zrozumienie, za dar prawdziwej miłości, która pozwala mi pamiętać o tym, jaka jesteś kochana.
Dziękuję Ci Tato… za twoją opiekę, za silne ramię w chwilach zwątpienia, za ojcowską miłość, która pozwala mi pamiętać o tym, jaki jesteś wspaniały.

Kochani Rodzice
Z głębi serca dziękujemy Wam za wszystkie dni, które wspólnie przeżyliśmy. Jesteśmy Wam wdzięczni za każdą pogodną chwilę, za miłość, uśmiech, dobrą radę… To dzięki Wam mogliśmy się dzisiaj wszyscy spotkać.

Drodzy Rodzice
Dzisiejszy dzień to jeden z najważniejszych w naszym życiu. Chcielibyśmy podziękować Wam za wszystko! Za trud wychowania, ludzką mądrość, dobroć i zrozumienie. Za Waszą miłość i wiarę w nasze możliwości. Za to, że zawsze możemy liczyć na Waszą pomoc i wsparcie. Jesteśmy Wam bardzo wdzięczni za każdą pogodną chwilę, uśmiech i dobrą radę. Dziękujemy, że jesteście!

Kochani Rodzice
Dziękujemy Wam za trud włożony w nasze wychowanie, za opiekę jaką nad nami roztaczaliście, za bajki na dobranoc, które pozwalały zasnąć, gdy byliśmy mali, za opatrywanie zbitych kolan, guzów i siniaków. Dziękujemy Wam za dzisiejszy dzień, za wysiłek jaki włożyliście w to, aby był najpiękniejszym dniem w naszym życiu. Dziękujemy, ze jesteście. Dziękujemy, że my jesteśmy

Kochana Mamo i Tato
Za dom pełen miłości, ciepła i zaufania, za wartości, które cenić nas nauczyliście, za wzory godne naśladowania, za wyrozumiałość, poświęcenie i zawsze pomocną dłoń, za wszystko z całego serca dziękujemy!

Nowoczesne podziękowania dla rodziców

Coraz bardziej popularne stają się podziękowania w formie filmu, teledysku lub prezentacji multimedialnej, Narzeczeni przed weselem kręcą sceny, słowa przemowy lub prezentują miłe słowa napisane na kartkach, które są wyświetlane na telebimie lub przy pomocy rzutnika, a w tle leci wzruszająca piosenka. Dla rodziców to wspaniała pamiątka.

reklama

4 KOMENTARZE

 1. Wybór odpowiedniego podziękowania dla rodziców to bardzo ważna kwestia dla nowożeńców. Dlaczego? W ten wyjątkowy dzień chcemy przekazać w krótkim przekazie nasze podziękowania oraz miłość do rodziców. Warto postawić na eleganckie wina oraz księgi wspomnień.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj