Śpiewnik weselny. Czy warto się w niego zaopatrzyć?

0
2495
Śpiewnik weselny - przykladowe piosenki
reklama

Śpiewnik weselny okazuje się być świetnym załącznikiem do całej imprezy związanej ze ślubem. Skorzystać z niego mogą goście, jak i Państwo Młodzi głównie podczas przerwy ze strony zespołu muzycznego, ale i nie tylko. Można wspólnie biesiadować ze wszystkimi uczestnikami wesela nie zważając na to, że nie zna się tekstu piosenek.

Jak wesele to zabawa, a zatem uczestnicy imprezy nie tylko będą narzekać na ból nóg (w pozytywnym tego słowa znaczeniu), ale również dzięki takiemu śpiewnikowi weselnemu nie będą szczędzili gardeł. A za tym idą piękne i pamiętliwe wspomnienia z tego jedynego- Waszego dnia.

Piosenki do śpiewnika weselnego – tytuły

 1. „Hej Sokoły”
 2. „Głęboka studzienka”
 3. „Gdybym miał gitarę”
 4. „Za górami, za lasami, za dolinami”
 5. „Wszystkie rybki śpią w jeziorze”
 6. „4 razy po 2 razy”
 7. „Skrzypeczki”
 8. „Szła dzieweczka do laseczka”
 9. „Wiła wianki”
 10. „W zielonym gaju”
 11. „A kto się w styczniu urodził”
 12. „Przepióreczka”
 13. „Z tamtej strony Wisły”
 14. „Wódka musi być”
 15. „Oj dana, oj dana”
 16. „Jeszcze po kropelce”
 17. „Maniuśka moja Maniuśka”
 18. „Hej bystra woda”
 19. „Czerwone jagody”
 20. „Góralu, czy ci nie żal”
 21. „Chachary”
 22. „Chłopcy radarowcy”
 23. „Cicha woda”
 24. „Riki tiki”

Pobierz – śpiewnik weselny

Śpiewniki weselne możemy kupić gotowe na przykład w księgarniach,sklepach papierniczych czy w sklepie internetowym, ale też sami możemy zaprojektować i wydrukować w domowym zaciszu, wtedy na pewno sporo zaoszczędzimy na tym, a nie ukrywajmy, organizując ślub i wesele każdy grosz jest na miarę złota.

Jeśli chcecie stworzyć swój własny śpiewnik weselny, zachęcamy do skorzystania z przygotowanych przez nas tekstów wyżej wymienionych piosenek znajdujących się w powyższym pliku do pobrania.

Śpiewnik weselny

Stworzenie własnego śpiewnika weselnego jest bardzo proste. Wystarczy pomyśleć co miałoby znajdować się na jego okładce. Zwykle na pierwszą stronę tejże książeczki, Młode Pary wybierają element w kolorze przewodnim wesela, później wybieramy teksty kilku biesiadnych piosenek, kolejno drukujemy go- najpiękniej się prezentuje w formacie A5, ponadto dobrze trzyma się go w dłoniach. Na koniec wystarczy zrobić dziurkaczem dziurki oraz przewiązać kolorową wstążką lub sznurkiem.

Zaopatrując się w weselny śpiewnik możecie być pewni, że goście z nich skorzystają, a przy tym będą się świetnie bawić.

Osobiście bywaliśmy na weselu, gdzie były rozdawane książeczki z tekstami piosenek i musimy przyznać, że zostaliśmy pozytywnie zaskoczeni. Cała sala biesiadowała, a kamerzysta stworzył krótki filmik i wkomponował go do taśmy z wesela.

Dobra zabawa gwarantowana!

reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj