Targi ślubne — dlaczego warto wziąć w nich udział?

0
779
Targi ślubne — dlaczego warto wziąć w nich udział?
reklama

Targi ślubne to wielkie wydarzenie w branży. W jednym miejscu spotykają się wszyscy usługodawcy, jakich potrzebujecie do organizacji wesela. Są to jubilerzy, fotografowie, zespoły weselne, salony mody i wiele, wiele więcej. Na żywo! Ale to nie wszystko. Na takich targach macie możliwość udziału w warsztatach tańca, pokazach mody czy wykładach o organizacji wesela. To spora dawka wiedzy i inspiracji.

Takie imprezy organizowane są przeważnie w większych miastach. Przykładem są Targi Młodej Pary, które odbywają się w Krakowie, Warszawie i Gdańsku. Co nas tam czeka? Ponad 200 wystawców z różnych rejonów kraju, wygodna przestrzeń do zwiedzania, a także miejsca zabawy i relaksu.

Targi ślubne stworzone dla zwiedzających

Zastanawiacie się, dlaczego powinniście uczestniczyć w targach ślubnych? Po pierwsze, to pełen wachlarz usług zebranych specjalnie dla was w jednym miejscu. To jedyna taka okazja do porównywania i przeglądania ofert na żywo. Możecie poznać autentyczne próbki tego, czego doświadczycie na waszym weselu. Kosztowanie tortów i słodkości, wykwintnych potraw, dotykanie tkanin i słuchanie muzyki… to prawdziwy przedsmak waszej uroczystości.

Obojętnie, czy przychodzicie z gotową wizją i szukacie kogoś, kto pozwoli ją zrealizować
, czy też dopiero poszukujecie inspiracji. To miejsce stworzone dla was. Targi ślubne pozwalają oszczędzić wasz czas i pieniądze. Dlaczego również to drugie? Otóż wystawcy często przygotowują oferty specjalne właśnie na targi ślubne. I są one dostępne jedynie podczas tego wydarzenia. Są to zniżki lub konkursy, których nie można ominąć!

Warto postawić na targi ślubne niezależnie od tego, czy dopinamy przygotowania na ostatni guzik, czy chcemy wyprzedzić innych w rezerwacji najlepszych specjalistów, czy też lubimy planować wszystko z wyprzedzeniem i w najdrobniejszych szczegółach.

Wydarzenia towarzyszące na targach młodej pary

Szeroka oferta produktowa zaprezentowana w ciekawej formie to niezwykłe źródło inspiracji. Bezpośredni kontakt z wystawcami to ogromna dawka wiedzy i pomysłów w jednym miejscu. Dlatego narzeczeni nie mogą przegapić Targów Młodej Pary!

Wydarzeniami towarzyszącymi w dniu imprezy będą między innymi: konkurs Miss Welonu, wyjątkowa strefa dla każdej panny młodej VIP Lounge oraz modowe show Bridal Fashion & Beauty. Dzięki temu to nie tylko miejsce super promocji, ale też świetna zabawa — prawdziwy przedsmak Waszego wesela!

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj: https://targimlodejpary.pl/. Na stronie można jeszcze kupić bilety. Rezerwujcie czas już dzisiaj!

Kraków:

13.10.2019 r.

12.01.2020 r.

Warszawa:

27.10.2019 r.

26.01.2020 r.

Gdańsk:

10.11.2019 r.

16.02.2020 r.

 

reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj