Wesele last minute

0
1401
Wesele last minute
reklama

Przygotowania do ślubu mogą trwać naprawdę długo – wiele par zaręcza się, jednak formalizuje związek dopiero po kilku latach. Minimalna długość przygotowań to przeważnie rok. W końcu znalezienie odpowiedniej sali, fotografa, zespołu czy makijażystki trochę trwa. Jeżeli jednak chcesz zorganizować ślub szybciej, podpowiadamy co zrobić, aby na pewno się udał!

Przygotowania do ślubu krok po kroku

Twój ślub musi odbyć się jak najszybciej? Najważniejsza zasada: nie panikuj! Tylko spokój może Cię uratować. Usiądź i wypisz wszystko, co należy przygotować do dnia ślubu. Następnie zaznacz punkty do załatwienia od razu, czyli: złożenie niezbędnych dokumentów w urzędzie bądź kościele, ustalenie budżetu, przygotowanie listy gości i zarezerwowanie sali weselnej. Z tych elementów to znalezienie odpowiedniej sali weselnej, dostępnej akurat w wybranym przez nas terminie, może być największym wyzwaniem. Z pomocą nowożeńcom, którym zależy na czasie, przychodzi Dwór Korona Karkonoszy. Ten ekskluzywny hotel znajduje się niedaleko Karpacza i organizuje śluby nawet w poniedziałki! W końcu każdy dzień może stać się tym najlepszym! Ponadto Dwór Korona Karkonoszy oferuje pomoc zespołu doradców ślubnych. Ograniczony czas na przygotowania wymaga wzmożonego wysiłku – porady profesjonalistów na pewno pomogą parze młodej zorganizować naprawdę wspaniały ślub. Kolejny krok to zarezerwowanie terminu u fotografa, kamerzysty i DJ-a. Tego typu obsługa zazwyczaj ma zajęte soboty na rok wprzód. Jeżeli jednak zdecydujemy się na ślub w czwartek, piątek czy nawet poniedziałek, nie musimy się martwić – miejsc będzie pod dostatkiem.

Suknia ślubna jak z bajki

Kiedy załatwimy już najważniejsze kwestie, musimy pomyśleć o ubiorze, kwiatach i dekoracji. Uszycie wymarzonej sukni nie musi trwać pół roku – jeżeli potrzebujemy ją „na szybko”, wystarczy odwiedzić wypożyczalnie. W końcu suknia ślubna przydaje się tylko raz, nie ma sensu za nią przepłacać. Aby suknia wyglądała naprawdę jak z bajki, potrzebuje odpowiedniej oprawy – potrzebny będzie welon, a także bukiet kwiatów. Z wyprzedzeniem należy także zamówić makijażystkę i fryzjerkę. Specjalistki przemienią nawet brzydkie kaczątko w pięknego łabędzia! Jeżeli wolisz sama „zrobić się na bóstwo”, pamiętaj o dobrym zabezpieczaniu makijażu. Łzy wzruszenia zdarzają się każdej pannie młodej! Bez jakiego elementu ślub się nie odbędzie? Poza obecnością obojga małżonków ważne są również obrączki. Na szczęście można je szybko kupić, nie warto jednak zwlekać do ostatniej chwili – czasem w salonie brakuje rozmiaru i trzeba poczekać na jego wysyłkę. Ostatnia kwestia to transport na salę. Na szczęście zawsze znajdzie się życzliwa osoba, która chętnie zawiezie nowożeńców.

Wielki dzień

Gdy nadejdzie ten wyjątkowy dzień, o nic się nie martw i ciesz się chwilą. Właściciel sali na pewno dopilnuje, aby obsługa spisała się na medal, jedzenie było przepyszne, a na koniec zaprowadzi gości do wyjątkowych pokoi na nocleg. Tak przynajmniej wygląda wesele w Dworze Korona Karkonoszy 🙂 Powodzenia!

reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj