Prezenty na ślub
reklama

Mikrofalówka, zestaw ręczników, robot kuchenny czy zastawa stołowa? To klasyka wśród prezentów ślubnych. Wprawdzie dzisiaj coraz częściej przyszła Młoda Para prosi o kopertę, to jednak nadal wielu daje swoim gościom wolną rękę. Jeżeli szukasz takich pomysłów na prezent, które będą jedyne w swoim rodzaju, zapraszamy do zapoznania się z naszymi pomysłami na oryginalne prezenty, których na pewno nie wręczy nikt inny!

Za unikatowe prezent ślubne wcale nie musimy płacić bardzo dużo. Obecnie znajdziemy pełną gamę różnorodnych propozycji, które będą na każdą kieszeń. Możemy kupić oryginalny prezent na ślub już za kilkadziesiąt złotych, jak i również możemy zdecydować się na podarunek wart kilkaset złotych – jest w czym przebierać.

1. Personalizowana karafka i kieliszki

Doskonałe do wspólnego wpicia toastu – w sprzedaży wyszukamy nie tylko klasyczne zestawy, ale możemy też zakupić je z usługą personalizacji. To oznacza, że na kieliszkach i karafce mogą znaleźć się wybrane przez nas napisy. Najczęściej są to imiona obdarowanych osób, do których możemy dodać też datę zaślubin.

Grawer jest laserowy, dlatego napisy są bardzo wyraźne. Mogą także towarzyszyć im dekoracyjne grafiki, na przykład ozdobnych ornamentów, serduszek, obrączek, aby wspomnieć o paru wzorach.

2. Własnoręcznie przygotowana kartka

Kartkę na ślub dajemy standardowo – niezależnie od tego, czy wręczamy upominek w kopercie czy też kupujemy coś innego. Możemy zdecydować się na gotową kartkę ze sklepu, ale jeżeli szukamy czegoś oryginalnego, możemy też przygotować kartkę własnoręcznie.

Wcale nie potrzebujemy do tego wyjątkowego talentu, ponieważ w sieci możemy znaleźć komponenty do wykonania kartki. Jeżeli nie mamy pomysłu, możemy też kupić gotową kartkę i przyozdobić ją według naszego pomysłu.

3. Ślubne czekoladki

Czekolada jest dość często wręczanym upominkiem, także z okazji zaślubin. Jednak zamiast zwykłych bombonierek możemy postawić na coś bardziej unikatowego, a mianowicie na personalizowane czekoladki ślubne. Znajdziemy je między innymi w ofercie firmy ChocoRepublica, która specjalizuje się w słodkich prezentach.

Do dyspozycji mamy czekoladowe figurki, praliny z belgijskiej czekolady czy czekoladowe gry, które pakowane są w dekoracyjne puszki z opcją personalizacji. Możemy wtedy umieścić na nich napisy, na przykład imienne gratulacje dla Młodej Pary, możemy nawet wybrać zdjęcia. Dokładne informacje dostępne są pod adresem: https://chocorepublica.pl/cat/okazje/zareczyny-i-slub.

4. Skok ze spadochronem tandemowym

To już droższa propozycja na prezent ślubny, niemniej jednak na pewno pozostawi po sobie niesamowite wspomnienia – skok ze spadochronem tandemowym, czyli tak skok w tandemie przeznaczony jest praktycznie dla każdego. Nie wymaga wcześniejszych przygotowań, na przykład szkoleń, także badań lekarskich.

W trakcie skoku możemy nie tylko zobaczyć niesamowitą panoramę, ale również na własnej skórze doznać tak zwanego swobodnego spadania, czyli spadania w przestworzach bez otwartej jeszcze czaszy spadochronu.

reklama

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj